Lipiec 10, 2014

1&1 wprowadza hosting zoptymalizowany pod kątem WordPressa

Użytkownicy WordPressa mają kolejny powód do radości! Firma 1&1 wprowadziła ulepszenia pakietów hostingu, które jeszcze bardziej ułatwiają inicjowanie i konfigurowanie projektów WordPressa oraz wypełnianie ich unikatową treścią. Zarówno nowicjusze, jak i eksperci z wieloletnim doświadczeniem przekonają się, że nowy interfejs jest intuicyjnym  i wygodnym sposobem na instalowanie i dostosowywanie projektów WWW, które wykorzystują najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią.

Funkcje dostępne w Panelu Klienta 1&1 umożliwiają zainstalowanie najczęściej używanych aplikacji kilkoma kliknięciami myszy. Ten usprawniony proces instalacyjny skraca czas konfiguracji, więc użytkownik może skupić się na tym, co najważniejsze — swoim biznesie. Podczas dodawania WordPressa do witryny w hostingu 1&1 każdy etap, od nadania nazwy projektowi do zakończenia instalacji, przebiega szybko i kończy się potwierdzeniem sukcesu. Podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji 1&1 Click & Build, użytkownicy mogą wybrać poziom zarządzania (tryb Safe Mode lub Free Mode), który najlepiej pasuje do ich potrzeb w zakresie elastyczności i bezpieczeństwa, a jednocześnie jest dopasowany do ich umiejętności technicznych.

Klienci 1&1 jako jedyni mogą wykorzystać oszczędzającą czas wtyczkę do WordPressa, aby dostosować nowy projekt do swoich potrzeb. Wtyczkę stworzoną przez wewnętrzny zespół specjalistów 1&1 specjalnie zaprojektowano tak, aby konfiguracja projektu była jak najprostsza dla użytkowników hostingu WordPress 1&1. Optymalną witrynę internetową napędzaną przez WordPressa można teraz stworzyć w trzech prostych krokach:

1. Wybierz kategorię (witryna internetowa, blog, galeria itd.).

2. Wybierz motyw – sugestie są wyświetlane na podstawie kategorii wybranej w kroku 1.

3. Dołącz wtyczki – skorzystaj z zalecanych wtyczek, które zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Aby skorzystać z dalszych, niedrogich opcji dostosowywania witryny, użytkownicy hostingu 1&1 mogą teraz otrzymać 20-procentowy rabat na płatne motywy WordPressa ze zbiorów firmy Template Monster. Ta specjalna oferta, obok wszystkich innych narzędzi i zasobów 1&1, jest dostępna za pośrednictwem Centrum Aplikacji w Panelu Klienta 1&1. Oferta hostingu WordPressa 1&1 zaczyna się od 9,90 zł/miesiąc przy umowie na 12 miesięcy.